Препарат XBIRA абіратерон — загальні відомості

 

ПрепПрепарат XBIRA абіратеронарат XBIRA абіратеронXBIRA (абіратерон) — це медичний препарат, який використовується в онкології для лікування раку передміхурової залози. Цей препарат є інгібітором андрогенового рецептора, що дозволяє знизити рівень тестостерону у чоловіка.

Якщо ви шукаєте джерело, де можна купити абіратерон та інші препарати для лікування раку передміхурової залози, рекомендуємо звернутися до сайту liky.co.ua. Тут ви знайдете широкий асортимент медичних засобів та професійну консультацію фахівців, які допоможуть знайти оптимальне рішення для вашого здоров’я.

Рак передміхурової залози є однією з найбільш поширених онкологічних захворювань серед чоловіків. Він розвивається в результаті незвичайного зростання клітин у передміхуровій залозі, яка відповідає за продукцію частини рідини, що утворює сім’яну рідину. Рак передміхурової залози зазвичай зростає повільно, і перші його симптоми можуть бути незначними. Проте, він може прогресувати і поширюватися на інші частини тіла, що може призвести до серйозних ускладнень.

XBIRA (абіратерон) діє, знижуючи рівень тестостерону у чоловіків. Тестостерон — це гормон, що відповідає за розвиток чоловічих статевих ознак та за збільшення маси м’язів. Рівень тестостерону може впливати на ріст ракових клітин у передміхуровій залозі. Якщо рівень тестостерону знижується, то це може сприяти зменшенню розмірів пухлини та її повільному росту.

Даний препарат призначений для лікування пацієнтів з метастатичним (розповсюдженим) раком передміхурової залози, у яких було проведено хірургічне видалення яєчок (кастрація) або вони мають стійкий низький рівень тестостерону. Його дія полягає в тому, щоб знизити рівень тестостерону у пацієнта до несприятливого рівня, що призведе до зниження росту ракових клітин у передміхуровій залозі.

Дозування XBIRA (абіратерону) зазвичай залежить від стадії раку та стану пацієнта. Зазвичай призначається 4 таблетки на день, які слід приймати разом з їжею. Препарат слід приймати постійно, поки не будуть виявлені дії від лікування або доки не виникнуть побічні ефекти, що вимагають зміни дозування або припинення лікування.

Серед побічних ефектів XBIRA можуть бути відмічені втома, нудота, зниження апетиту, блювання, діарея, печінкова дисфункція та інші. До того ж, пацієнти, що отримують XBIRA, мають бути регулярно перевіряються на рівень тестостерону, щоб переконатися, що рівень тестостерону залишається на несприятливому рівні.

XBIRA (абіратерон) є важливим препаратом для лікування пацієнтів з метастатичним (розповсюдженим) раком передміхурової залози. Призначення препарату дозволяє знизити рівень тестостерону в організмі, що призводить до зменшення розміру пухлини та її повільного росту. Попри це, при призначенні XBIRA слід враховувати можливі побічні ефекти та важливість регулярного контролю за рівнем тестостерону.

Дата публикации: 20 февраля, 2023